O nás

Vážení návštěvníci,

Rádi bychom Vám nabídli možnost vyhledání ubytování v soukromí v italských městech, městečkách či vesnicích, ať už malých či velkých. Každé město či vesnička má v Itálii své kouzlo a místní lidé rádi poskytnou své soukromé domy, byty či apartmány právě Vám. Pokud hledáte ubytování v soukromí v Itálii, jste na správné adrese.

V každém z italských regionů se Vám snažíme nabídnout ubytování v soukromých domech, bytech či apartmánech. Dbáme na to, aby to byla místa, která Vám svou atmosférou pravé Itálie, zpříjemní pobyt. Z naší nabídky si vybere snad každý: náročný turista, který hledá především bydlení na vysoké úrovni v centru velkých měst, podnikatel, jehož prioritou je perfektní dostupnost do centra, rodina, která preferuje prostor vhodný pro děti či lidé, kteří prostě jen chtějí bydlet mimo rušná letoviska.

Na našich stránkách inzerují přímo majitelé domů, bytů či apartmánů z celé Itálie. Nejsme tedy cestovní kancelář ani agentura. Pokud si vyberete nějakou nemovitost, kde by jste chtěli strávit volné chvíle, vyplníte jednoduchý dotazník, který se automaticky odešle na adresu majitele a zároveň Vaší. Majitel nemovitosti Vás pak již sám kontaktuje a domluvíte si podrobnosti. Pro rychlejší komunikaci je vhodné případné dotazy psát v angličtině, němčině, ....  Přeci jen, Italové nejsou v češtině dvakrát zběhlí. :-) Vy ani majitel neplatíte žádné provize za zprostředkování naší společnosti.

Pokud používáte Internet Explorer 8  a starší verze, může se stát, že budete mít potíže se zobrazováním našich stránek. Bohužel není v naší moci s tím cokoli provést, ale i tak se za to omlouváme.

Za INITALIA.CZ  Marie Prokešová

 

Ráda bych poděkovala lidem, kteří pomohli tyto stránky vytvořit. A to:

paní Mgr. Radaně Vítovcové, advokátce, www.sak-alo.cz

paní Martině Donzello Šubrtové, překladatelce, www.prekladyitalstina.eu

panu Ing. Janu Ledvinkovi ze společnosti SQUID.cz s.r.o., www.squid.cz

 

Vyčerpávající informace o Itálii naleznete na těchto webových stránkách:
www.italie-pruvodce.cz/web/infos/italie
Ministerstvo zahraničních věcí České republiky
www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/